Майстер-ГрігТОВ "МАСТЕР - ГРИГ"
м. Київ
(044) 331-06-89
(099) 085-36-56

Ми виробляємо та постачаємо
Конвеєрні системи, транспортери, рольганги, нестандартне обладнання.

ТОВ «МАЙСТЕР - ГРІГ»
Конвеєрні системи, транспортери, рольганги, нестандартне обладнання.

Зі стрімким розвитком приватного підприємництва початківці бізнесмени нерідко стикаються з проблемою відсутності якісного та доступного обладнання для виготовлення товарів масового споживання. Якісний конвеєрний транспорт стає одним із запорук успішного розвитку підприємств у різних галузях промисловості. ТОВ "МАСТЕР - ГРИГ" надає послуги в сфері виготовлення стрічкових конвеєрів і стрічкових транспортерів. Команда висококласних фахівців за короткі терміни впорається з індивідуальними замовленнями будь-якої складності і виготовить конвеєра і транспортери будь-якої форми, довжини і модифікації.

100%

Індивідуальний підхід

100%

Нестандартне мислення

100%

Своєчасність і точність
Протягом 14 років, предметом діяльності ТОВ «Майстер-Гріг» є: розрахунок, проектування, виготовлення, монтаж і настройка різних видів стрічкових конвеєрів, стрічкових транспортерів, кондитерського обладнання та нестандартного обладнання. Сьогодні кваліфіковані співробітники компанії готові запропонувати Вашому підприємству повне конвеєрне обладнання з високоякісних комплектуючих за конкурентоспроможними цінами. Кожен конвеєр проектується під конкретного замовника, тому стане прекрасним і гармонійним доповненням Вашого виробництва. Все, що потрібно - надіслати параметри необхідного Вам конвеєра. Незабаром Ви отримаєте розробки проекту з орієнтовною вартістю роботи. Якщо Ви займаєтеся виробництвом нестандартної продукції і зацікавлені в ексклюзивному устаткуванні, співробітники ТОВ «Майстер-Гріг» розробляють унікальні технічні рішення спеціально для Вашого підприємства. Крім установки та монтажу обладнання, компанія здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування, тому Ви завжди можете бути впевнені в справності свого транспортера або конвеєра.
При виборі оптимальної модифікації стрічкового конвеєра або стрічкового транспортера Ви можете самостійно підбирати матеріал для комплектуючих на свій смак і гаманець. ТОВ «Майстер-Гріг» випускає стрічкові конвеєри, стрічкові транспортери, роликові транспортери, пластинчасті транспортери, сітчасті транспортери та конвеєри різних модифікацій і з різними розмірами пластин з пластмаси або нержавіючої сталі. Наша компанія надає будь-які типи стрічок для стрічкових конвеєрів, будь-які типи пластин з нержавіючої сталі і чорного металу, з вітчизняними або імпортними приводами. Використання уніфікованих елементів дає можливість без особливих зусиль змінювати необхідну довжину конвеєра при його сполученні з іншими агрегатами. Переваги пластинчастих і стрічкових конвеєрів полягають у їх високій надійності, зручності експлуатації і довговічності безперебійної служби, що забезпечує їм широке застосування в різних сферах. Наша компанія гарантує високу якість і своєчасність надання послуг. Розробки підприємства відповідають світовим стандартам, а матеріально-технічна база підготовлена за останнім словом науки. Індивідуальний підхід, нестандартне мислення, точність виконання замовлення - три кити, на яких ґрунтується діяльність ТОВ «Майстер-Гріг». Співпрацюючи з нами, Ви не мали сумніву в правильності свого вибору.
КонтактиGRIGМи на Карті
  • Наші контакти

   Адреса:
   Україна, м Київ, смт. Чабани, вул. Кірова 17

   Телефони:
   +380 (44) 331-76-94
   +380 (44) 331-06-89
   +380 (99) 085-36-56

   Email:
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.